Co ciekawego na naszym kanale?

Mamy nadzieję, że regularnie zaglądacie na nasze kanały na Youtube – Box Music Bogdan Tyc oraz Box Music Official Audio.

Damian Holecki

Wśród najnowszych propozycji na naszym kanale znalazła się niespodzianka, którą przygotowaliśmy dla Was z Okazji Walentynek. Mowa o propozycji Damiana Holeckiego Kochaj mnie jak nikt, który opublikowaliśmy w formie Lyric Video (skądinąd ostatnio niezwykle popularnej formie – i to wśród światowej sławy Artystów).

Przypomnijmy, że przepiękna ballada pochodzi z krążka Po prostu dziękuję (płyta już wiele lat temu pokryła się złotem), ale – pomimo dużej popularności (radia, koncerty), nigdy nie doczekała się teledysku ani oficjalnego osobnego clipu koncertowego. Dlatego też postanowiliśmy zrobić Wam małą niespodziankę i zaserwować ten piękny utwór. Kompozytorem ballady jest Damian Holecki, tekst napisała Emilia Sawicka.

Przy okazji mamy nadzieję, że clip w tej formie przypadł Wam do gustu… Jeśli tak, może w najbliższym czasie będziemy mieć dla Was jeszcze jakieś niespodzianki.