Piękne Kobiety Szlagierowej Sceny: Aldona

Zgodnie z obietnicą, przybliżamy Wam sylwetki pięknych i utalentowanych Artystek, z którymi mieliśmy okazję współpracować na przestrzeni lat. Tym razem kilka zdań o Aldonie.

Aldona, a właściwie Aldona Zemła to utalentowana Wokalistka i tekściarka. Artystkę mieliśmy okazję poznać kilka lat temu, gdy rozpoczęła współpracę z Zespołem EMI Band, zastępując Michalinę Starostę. Wraz z Zespołem EMI Band nagrała krążek, na którym znalazło się kilka przebojów. Zespół nagrał też wspólnie teledysk. Po kolejnych perturbacjach w Zespole, Aldona zakończyła współpracę z Zespołem, niebawem próbując sił jako solistka – solowo miała okazję pojawić się nawet na Śląskiej Gali Biesiadnej. Równocześnie przez pewien czas występowała na koncertach w Duecie z Edkiem Sikorą. W końcu Aldona postanowiła zrobić sobie kilkuletnią przerwę od sceny, poświęcając się wyłącznie pracy zawodowej…

https://youtube.com/watch?v=pHLVCKluUX0%3Fsi%3DX99zRorwVBzA1sWF

Artystka powróciła ostatecznie na scenę w Duecie A To My (w którym zastąpiła poprzednią Wokalistkę) – wraz z Grzesiem Kanią świetnie czują się na scenie, nagrywają też wspólne teledyski. Aldona nie zapomniała jednak o solowej karierze, niedawno nagrała solowy utwór, a w ubiegłym roku Duet z Timem Fabianem – Ręce w górę, który do tej pory świetnie radzi sobie na listach przebojów.

 Aldona jest nie tylko wokalistką, ale też utalentowaną i pomysłową tekściarką. Pisze teksty sporej części piosenek Duetu A To My, w którym obecnie śpiewa, jak też swoje solowe propozycje oraz tekst przeboju nagranego z Timem Fabianem.