Artyści też kiedyś byli dziećmi ;)

Nawiązując do niedawnego Dnia Dziecka, tym razem cofniemy się nieco w przeszłość… Do kiedy – do początków muzycznej drogi zaprzyjaźnionych z nami Artystów. Jak się okazuje część z nich swoją muzyczną drogę rozpoczęło jeszcze w latach przedszkolnych.

Spoglądając na szlagierowy rynek muzyczny, większość z nas myśli o raczej dojrzałych Artystach – którzy swoją medialną karierę rozpoczynali jako dorośli ludzie, często samymi będąc już rodzicami dorosłych dzieci… Nie każdy jednak wie, że wielu z nich z muzyką związanych jest od wczesnego dzieciństwa…

Tim Fabian, choć na naszej scenie debiutował dopiero 6-7 lat temu, tak naprawdę śpiewa od 6-tego roku życia. Nie wszyscy wiedzą, że przed wyjazdem z Rodzicami i Siostrą do Niemiec, śpiewał nawet w Zespole Mniejsza O To działającym w Chorzowie Batorym (rodzinne miasto Artysty). Podobno Tim robił furorę, gdy jako 6-latek śpiewał o… kaczuszce.

Mirek Szołtysek z muzyką związany jest też od zawsze… Co ciekawe, początki Jego muzycznej drogi rozpoczęły się troszkę przypadkowo, bo od czasów, gdy był ministrantem w rodzinnej parafii (również w Chorzowie Batorym) – tu akurat zdolności muzyczne odkrył ksiądz proboszcz, który nakłonił Rodziców Mirka do rozwijania muzycznych zdolności Syna.