Od dziecka na szlagierowej scenie

Ostatnio podróżowaliśmy w czasie do czasów dzieciństwa Artystów, których znamy doskonale znamy ze szlagierowej sceny. Tym razem cofniemy się w czasie, ale do czasów, które znamy już z naszej estrady i mediów…

Niektórzy Artyści szlagierowej sceny praktycznie dorastali na naszych oczach. Tak było niewątpliwie w przypadku Karoliny z Duetu Karolina i Adam Krawczyk. Urocza Dziewczynka, obecnie już piękna dorosła dama, debiutowała w szlagierowych mediach jako 8-latka. Okazało się, że Duet z tatą-Adamem był strzałem w dziesiątkę, a Duet błyskawicznie zjednał sobie serca naszej widowni. Tak się złożyło, że Karolina i Adam zrobili sobie kilkuletnią przerwę, a Karolina powróciła już jako nastolatka – i tu kolejny sukces. Powrót miał miejsce w Wydawnictwie Box Music.

Od najmłodszych lat na scenie (również Śląskiej Gali Biesiadnej) mogliśmy oglądać też Dzieci z Zespołu Servoos. Rodzinny Zespół tworzony przez Rodzinę Ścibik wprowadzał swoje pociechy na scenę już w okresie przedszkolnym. Utalentowane dzieci SA multiinstrumentalistami, a na scenie czują się jak ryba w wodzie. Uściślając – najstarszy z Synów Państwa Ścibik – Dawid – jest już dorosłym Mężczyzną, nadal poświęcającym się muzyce, Gabriel jest utalentowanym muzycznie nastolatkiem, a Daria uroczą, rozśpiewaną Dziewczynką – no, właściwie już tez nastolatką.