Dla Taty…

Statystycznie rzecz ujmując, zdecydowanie w repertuarze naszych Artystów wśród tematyki rodzinnej dominują piosenki o Mamie, czasami o Rodzicach. Chyba najmniej jest tych o Tacie. Niemniej to piękne propozycje. Kilka z nich znajdziecie też na naszych kanałach.

Chyba najpiękniejszą i najbardziej wzruszającą piosenkę dla Taty ma na koncie niezwykły projekt muzyczny, stworzony przez Chrisa Oxforduo oraz Jego Dzieci – Laurę i Dannego. Mowa o wzruszającej i pięknej balladzie Mój Tato. Utwór został wykonany premierowo na Śląskiej Gali Biesiadnej, następnie zrobił furorę na listach przebojów, doczekał się też nieco później jeszcze jednago wykonania na żywo.

Chyba najbardziej znaną, niewątpliwie pełną uroku i rodzinnego ciepła propozycję ma na koncie Duet Karolina i Adam Krawczyk. Mowa oczywiście o piosence Powiedz mi Tato, którą Karolina i Adam debiutowali na szlagierowej Scenie. Utwór zrobił też furorę na listach przebojów, a pomimo upływu lat, piosenka i teledysk należą do najbardziej rozpoznawalnych.