Zaglądamy na radiowe listy przebojów

Czas sprawdzić, jak współpracujący z nami Artyści radzą sobie obecnie na radiowych listach przebojów… W dużym skrócie możemy powiedzieć, że jest całkiem nieźle.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce, od dłuższego czasu świetnie radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Stacha (w duecie z Magdaleną), nowa propozycja Zespołu Banita Band, jak też jedna z najnowszych piosenek Grzegorza Poloczka – Ogień gaśnie. W propozycjach znajdziemy choćby najnowszą propozycję Duetu Andy & Lucia czy Chrisa Oxforduo – Danny 18.

Natomiast w top 10-tce Listy Śląskich Szlagierów Radia FEST całkiem nieźle radzi sobie najnowsza, bardzo klimatyczna propozycja Zespołu Banita Band.

W top 10-tce Listy Śląskich Szlagierów Radia SUD rewelacyjnie radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Damiana Holeckiego – Granica.

W Liście Przebojów NO TO GROMY Radia Piekary w top 10-tce znajdziemy propozycje Grzegorza Poloczka, Tima Fabiana (w Duecie z Aliną), Stacha (przebojowy utwór Anioł do poduszki), Chrisa Oxforduo – Danny 18. W poczekalni znalazła się m.in. piosenka Zespołu Banita Band.

Po raz kolejny dziękujemy Wam w imieniu Artystów i Zespołów za oddawane na Nich głosy! Oby tak dalej!