Najmłodsi na Śląskiej Gali Biesiadnej

Hmm, na kolejną Śląską Galę Biesiadną przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale pozostają nam piękne wspomnienia. Tym razem – przy okazji Dnia Dziecka przypomnimy najmłodszych uczestników tejże imprezy.

Śląska Gala Biesiadna kojarzy nam się przede wszystkim z dorosłymi Artystami, niemniej czasami na scenie pojawia się też kilka niespodzianek w postaci młodziutkich i utalentowanych Artystów.

Niespodziankę, w postaci pojawienia się na scenie całego Zespołu Dziecięcego Katosie przygotowała dla Widzów wiele lat temu Iroxana. Artystka, której niestety nie ma już wśród nas od lat współpracowała z Zespołami Dziecięcymi, z którymi nawet nagrała płytę. Trzeba przyznać, że występ młodziutkich Artystów bardzo przypadł do gustu Publiczności.

Zespołem, który niewątpliwie wpisał się w historię Gali nie tylko dzięki świetnym piosenkom, ale też wyjątkowo młodym Członkom Zespołu był Zespół Servoos – w którego skład wchodzi troje Dzieci Dagmary i Leszka. Warto dodać, że dzieciaki są wybitnie uzdolnione muzycznie, a na scenie czują się jak ryba w wodzie.

Na wielu Śląskich Gala Biesiadnych miał okazję pojawić się też wyjątkowy rodzinny Duet, którego Wokalistka podczas pierwszych Gal miała zaledwie kilka lat. Karolina i Adam Krawczyk – bo o nich mowa – zawsze cieszyli się ogromną sympatią Widowni. Również powrót Duetu na scenę, z Karoliną jako nastolatką bardzo przypadł do gustu Widzom.