Jak tam Wakacje?

Jak Wam upływają wakacje? Nam pracowicie – pełną parą zabraliśmy się za przygotowania do wyjątkowej Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Wydaje się, że czasu jest dużo – szczególnie, że to przecież przełożona impreza. Okoliczności sprawiły jednak, że musi być ona szczególna. Dlatego przygotowujemy dla Was jeszcze więcej niespodzianek niż zwykle… Jeszcze nigdy na jednej scenie nie pojawiła się aż taka plejada Gwiazd naszej Sceny, nie zabraknie też Gościa specjalnego – czyli Edwarda Simoni. A widowisko będzie dopracowane w każdym szczególe.

Już za kilka dni zaprezentujemy Wam nowy plakat oraz nową, znacznie wzbogaconą obsadę. Chyba nasze niespodzianki przypadną Wam do gustu. Jedno jest pewne – koncert poprowadzą, zgodnie z wcześniejszym planem Joanna Bartel oraz Marcin Janota. Tym samym prowadzenie na najwyższym poziomie oraz potężna dawka humoru są gwarantowane.

Plakat oraz pełną obsadę zaprezentujemy Wam już w najbliższych dniach. Śledźcie uważnie naszą stronę oraz profile na Facebooku.