Na listach przebojów…

Naszą cotygodniową tradycją stał się już przegląd radiowych list przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich zaprzyjaźnieni z nami Artyści i Ich najnowsze propozycje. W tym tygodniu nie może być inaczej.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 3. awansowała najnowsza piosenka Stacha (tym razem w klimatach dance lat 90’) – czyli Dobry gest. Na 6. miejscu również awans – Bernadeta Kowalska i Jej hit Palmowa miłość wciąż cieszy się Waszą sympatią. Na miejscu 12. wylądował Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut. Aha – na 11. miejsce awansował najnowszy kawałek Grzegorza Poloczka (duet z Mateuszem Szymczykiem) – Nowy szac.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 lekki spadek (na miejsce 2.) zaliczył Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut. Na 8. spadła z kolei Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 3. utrzymał się Zespół Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut. Na 8. miejsce spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 9. z kolei spadł utwór Tima Fabiana Singing yeah.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 9. znalazł się kawałek Nowy szac Grzegorza Poloczka i Mateusza Szymczyka. W poczekalni Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut oraz Stach z kawałkiem Dobry gest.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 5. Tim Fabian z kawałkiem Jutro jest nowy dzień. W propozycjach – Oxforduo: Melodia z ośmiu nut.

Jak zawsze serdecznie dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich piosenki!