Magia wspomnień: Karolina i Adam Krawczyk

Na przestrzeni lat, Wydawnictwo Box Music miało okazję współpracować z wieloma Artystami scen polskich, jak też estrady Śląskiej. Wielu z tych Artystów funkcjonuje aktywnie do tej pory, inni nieco mniej aktywnie lub po prostu rozstali się z muzyczną drogą. Jednym z Zespołem, z którym Wydawnictwo miało okazję współpracować, był uroczy rodzinny Duet – Karolina i Adam Krawczyk.

karolina i adam krawczyk

Karolina i Adam Krawczyk to przesympatyczny rodzinny Duet, który debiutował na naszej scenie już w 2008 roku. Tworzą go Ojciec i Córka, która w chwili rozpoczęcia swej muzycznej kariery miała zaledwie 8 lat. Duet wystartował z przytupem hiciorem Powiedz mi Tato, który tygodniami okupował listy przebojów i latami był obowiązkowym punktem koncertów życzeń. Duet zaprezentował kolejne propozycje, kilka z nich również spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Ostatecznie Karolina i Adam wydali w jednym z wydawnictw 2 płyty i na kilka lat zniknęli z rynku.

Wielki powrót popularnego Duetu nastąpił po kilku latach, w 2016 roku, przy okazji organizowanej przez Box Music trasy z Okazji 20-lecia Radia Piekary. Duet błyskawicznie odzyskał sympatię Widowni, lansując kilka kolejnych hitów, niebawem wydając też (tym razem w Box Music) swój 3 krążek, nieco odbiegający stylistycznie i tekstowo od dotychczasowych piosenek (Karolina była już nastolatką, więc tematyka piosenek siłą rzeczy uległa zmianie). Duet wystąpił na Śląskiej Gali Biesiadnej.

Po kilku miesiącach drogi Karoliny i Adama Krawczyk z naszym Wydawnictwem rozeszły się, niemniej – z tego co się orientujemy – Duet nadal czasami koncertuje i niewątpliwie nie porzucił swej muzycznej pasji.