Tymczasem na radiowych listach przebojów

Zgodnie z boxmusicową tradycją zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. Hmm – wiosna rozpoczyna się świetnie.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na trzecie miejsce awansował Stach z kawałkiem Dobry gest, na 10 najnowszy kawałek Grzegorza Poloczka i Mateusza Szymczyka – Nowy szac.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejscu 3 utrzymał się Zespół Oxforduo z hitem Melodia z ośmiu nut, na 8. spadła propozycja Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 6. miejsce awansował Zespół Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut. Na 9. awansował z kolei Tim Fabian z energetycznym Singing Yeah.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 8. Grzegorz Poloczek w Duecie z Mateuszem Szymczykiem – Nowy szac. W poczekalnie Stach w propozycji Dobry gest oraz Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 7. Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut, na 9. spadł Tim Fabian z utworem Jutro jest nowy dzień.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!