Co ciekawego na naszym kanale?

Na naszym kanale na Youtube znajdziecie wiele interesujących propozycji muzycznych – wśród teledysków i nagrań koncertowych w ostatnim czasie pojawia się sporo nagrań sprzed lat, które do tej pory nie były publikowane.

Jedną z propozycji, która w ostatnim czasie pojawiła się na naszym kanale m.in. propozycja Mona Lisy – Noc w Monte Carlo – w koncertowym wydaniu, pochodzącym z wyjątkowej, jednej z pierwszych Śląskich Gal Biesiadnych (2010 rok), która odbyła się w Katowickim Spodku.

Piosenka Noc w Monte Carlo pochodzi z albumu Chcę Ci dać moją miłość, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Box Music. Kompozytorem muzyki do tej piosenki (jak też całej płyty) jest Bogdan Kisiel, który zajął się też aranżacjami. Autorką tekstu jest z kolei sama Mona Lisa, która jest autorką 99% procent wykonywanych przez siebie piosenek.

Noc w Monte Carlo jest nastrojową balladą, opowiadającą o miłości, ale też uroku tegoż miejsca. Do piosenki powstał też interesujący i magiczny teledysk, cieszący się do tej pory sporą popularnością.