Tradycyjny przegląd list przebojów

Czas na nasze cotygodniowe tradycyjne już podsumowanie radiowych notowań list przebojów, w których biorą udział piosenki naszych zaprzyjaźnionych Artystów. Wciąż jest świetnie!

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 3. utrzymał się Stach z najnowszym kawałkiem – Dobry gest. na 10 utrzymał się natomiast Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w humorystycznym utworze Nowy szac.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miesjce 2. awansował hit Zespołu Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. Na miejscu 8. utrzymała się Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsc 7. spadł Zespół Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut, Bernadeta Kowalska i jej romantyczna propozycja – Palmowa miłość – awansowała na miejsce 9, z kolei Tim Fabian z utworem Singing Yeah awansował na miejsc 8.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 5. z poczekalni znalazł się Stach z propozycją Dobry gest. w poczekalni – Oxforduo i kawałek Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 2. Tim Fabian z utworem Jutro jest nowy dzień. Na 10. Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. W propozycjach Stach z utworem Dobry gest.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity!