Na listach przebojów…

Jak tradycja, to tradycja – nadszedł czas na nasz cotygodniowy przegląd list przebojów rozgłośni radiowych związanych ze Śląską Sceną. Jak tym razem poradzili sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści?

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 5. spadł Duet Beata Mańkowska i Stach w odświeżonej wersji Puk, puk. Na 15. miejscu nowość – Kolorowa szafa w wykonaniu Zespołu Banita Band.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 5. miejsce awansował nieśmiertelny hit Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. Na 8. utrzymał się Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 2. awansował Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na miejscu 9. Bernadeta Kowalska z hiciorem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na 7. miejscu piosenka Grzegorza Poloczka w Duecie z Mateuszem Szymczykiem – Nowy szac. Na 10. Tim Fabian z energetycznym utworem Zabiorę Ciebie do gwiazd. W poczekalni Chris Oxforduo z piosenką W sercach miłość gra.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 2. Stach z najnowszą piosenką Lusia, na miejscu 6. Chris Oxforduo z piosenką W sercach miłość gra. W propozycjach Frela Blue z piosenką Blues po bosoku.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!