Tradycyjny przegląd list przebojów

Zgodnie z naszą tradycją zaglądamy jak co tydzień na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. Chyba śmiało możemy powiedzieć, że nadal jest dobrze…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 5. utrzymał się Duet Stach i Beata Mańkowska w nowej wersji hitu Puk, puk, na 10. miejsce awansował Zespół Banita Band z energetycznym hitem Kolorowa szafa.

 

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejscu 4. znalazł się Zespół Oxforduo z hitem Melodia z ośmiu nut. Na 6. miejsce awansował Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 3. spadł Tim Fabian z piosence Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 10. miejsce spadł hit Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 8. znalazł się Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w kawałku Nowy szac. Na 10. Tim Fabian z energetycznym kawałku Zabiorę Ciebie do gwiazd. W poczekalni Chris Oxforduo – z najnowszą piosenką W sercach miłość gra.  W propozycjach najnowszy kawałek Banita Band – Kolorowa szafa.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 4. Stach z utworem Lusia, na  7. Chris Oxforduo – W sercach miłość gra, na 9. z kolei Frela Blue z klimatycznym kawałkiem Blues po bosoku.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!