Przegląd radiowych list przebojów

Jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich piosenki naszych zaprzyjaźnionych Artystów. Chyba śmiało możemy powiedzieć, że jest dobrze!

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na 3. Miejsce awansował Zespół Banita Band z najnowszą piosenką Kolorowa szafa, na 7. miejsce spadł Duet Stach i Beata Mańkowska w nowej wersji Puk, puk.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 4. miejsce awansował Zespół Oxforduo w piosence Melodia z ośmiu nut, na miejscu 6. Znalazł się Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 3. Spadł Tim Fabian piosenką Zabiorę Ciebie do Gwiazd, na 10. Miejsce spadła Bernadeta Kowalska w hicie Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 7. Wylądował Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w piosence Nowy szac, na 10. znalazł się Chris Oxforduo z piosence W sercach miłość gra. W poczekalni znalazła się piosenka Tima Fabiana – Zabiorę Ciebie do gwiazd, w propozycjach Banita Band z piosenką Kolorowa szafa.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na 6. Miejscu Stach w piosence Lusia, na 7. Chris Oxforduo z utworze W sercach miłość gra, na 10. Frela Blue w utworze Blues po bosoku.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!