W jesiennym nastroju

Jesień to specyficzna pora roku – z jednej strony barwna, przepełniona ciepłymi kolorami, często słońcem, z drugiej (właściwie niezależnie od pogody) przypomina nam nieustannie o przemijaniu i upływie czasu… Tak czy inaczej to pora roku niewątpliwie bardzo inspirująca dla twórców teledysków. Takich jesiennych propozycji nie brak na naszym kanale.

Oczywiście jednym z najsłynniejszych jesiennych hitów, jest mega przebój Damiana Holeckiego – Złote kasztany. Rewelacyjna piosenka i teledysk – pochodzące z krążka Po prostu dziękuję – swego czasu zrobiły furorę na listach przebojów. Trudno się dziwić – zarówno piosenka, jak też clip są świetne, piosenka natychmiast wpada w ucho.

Jesienne hity mają też na koncie Kola i Jula. Na debiutanckim krążku Pań, znalazła się piękna ballada – Jesień. Piosenka nie doczekała się oprawy wizualnej. Oprawy takiej doczekał się jednak utwór Mój Śląski dom – opowiadający po prostu o domu rodzinnym. Co ciekawe, właśnie ta piosenka została zwizualizowana w scenerii złotej polskiej jesieni.

Jesiennych akcentów i krajobrazów nie zabrakło też w debiutanckim teledysku Zespołu Banita Band – Tylko z Tobą. To klasyczna ballada o miłości, którą dodatkowo upiększono malowniczą jesienną scenerią (i skądinąd niezwykłymi krajobrazami naszych Śląskich Dolomitów).