W zimowym nastroju

Mamy luty, zima w pełni, pogoda za oknami wyjątkowo zmienna… Skoro jednak coraz bliżej ferie zimowe, nam nasunęły się wspomnienia związane z jednym z najbardziej zimowych teledysków, jaki powstał na szlagierowym rynku…

Trudno w to uwierzyć, ale teledysk do jednego z największych przebojów Duetu Karo – czyli Już na zawsze z Tobą – niebawem skończy 12 lat! Malowniczy clip z pewnością dla wielu odbiorców był zaskoczeniem, bo kto jak kto, ale Duet Karo kojarzy się z bardzo letnimi, wakacyjnymi rytmami rodem z Grecji czy Hiszpanii, a tu teledysk w malowniczej zimowej scenerii… Teledysk błyskawicznie stał się hitem, przez ponad dwa lata utrzymywał się na Liście Przebojów LSS Szlagierowo.pl (wtedy znanej jeszcze jako Lista Śląskich Szlagierów, i emitowanej w TVS). A sama piosenka od ukazania się clipu zrobiła furorę w radiach i była bardzo często zamawiana przez Radiosłuchaczy.

Sam teledysk powstawał w Parku Śląskim oraz w Centrum Chorzowa, w bardzo zimowych warunkach (poza śniegiem, było wtedy wyjątkowo mroźno), więc zarówno dla Eli i Stefana, jak też dla Realizatorów nagranie teledysku było solidnym wyzwaniem, no – ale zdecydowanie było warto. Po ponad dekadzie teledysk wciąż zachwyca, a w dodatku należy do najbardziej rozpoznawalnych (bo teledysków w zimowej scenerii, poza ewentualnie kolędami) w ogóle się nie realizuje.